Lawendowe warsztaty

W dniu 25 kwietnia do Publicznej Szkoły Podstawowej w Szpikołosach przyjechał niezwykły gość Pani Renata Mirowska- Cibis. Pani Renata przesiąknięta zmysłowym zapachem lawendy i fioletowych barw przybyła w  celu przeprowadzenia „Lawendowych warsztatów”, w których udział wzięły dzieci  przedszkolne, oraz uczniowie klas I-VIII. Podczas warsztatów uczniowie ręcznie wymłócili bukiety zasuszonej lawendy, a następnie nałożyli susz do bawełnianych woreczków, zapoznali się także z techniką wykonania lawendowego kadzidełka. Pani Renatka opowiadała również jak dbać o ciało i cerę w oparciu o naturalne produkty bez sztucznych konserwantów, oczywiście z lawendą w roli głównej.  

To był wspaniały dzień wypełniony zapachami lawendy i niesamowitą energią. Serdecznie dziękuję Pani Renatce za przyjazd, otwartość, gościnę i przekazaną wiedzę. Zapraszam na lawendową fotorelację. 

 

Opracowała: A. Pałys 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu