„Bezpiecznie na wsi mamy….”

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w konkursie plastycznym organizowanym przez placówkę Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Hrubieszowie. Kolejna edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego przebiegała pod hasłem „Bezpiecznie na wsi mamy, bo o zdrowie dbamy”. Prace zgodne z tematem przygotowało 10 uczniów naszej szkoły. 

I miejsce w swojej grupie wiekowej otrzymała uczennica kl. V- Nikola Filipczuk. Wyróżnienie w swojej grupie wiekowej otrzymała Oliwia Babiniec z Oddziału Przedszkolnego „B”, natomiast pozostali uczestnicy, tj.:  Kamińska Maja, Chmielewski Maciej, Zimolag Stanisław, Wrońska Lena, Gmitruk Maja, Jaszek Luiza, Patyjewicz Wiktoria, Zimolag Zuzanna otrzymali nagrody za udział.  

Zwycięzcom i uczestnikom gratulujemy i zapraszamy do udziału w innych konkursach organizowanych w naszej szkole i poza nią. 

Opracowała: A. Koziej  

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu