Wycieczka do Lublina

Dnia 07.06.2024 r. uczniowie Naszej Szkoły byli na wycieczce w Lublinie. Celem wycieczki był odpoczynek, rekreacja, dobra zabawa, oraz integracja społeczności szkolnej. Uczniowie pod opieką nauczycieli  mieli możliwość zrobienia zakupów  w Galerii VIVO. Następnie w dość zagadkowy i intrygujący sposób spędzili czas w Escape room, co przysporzyło im wiele emocji. Zjedli pyszny obiad w barze mlecznym ,,Kaprys”. Kolejnym punktem wycieczki była Kręgielnia w której uczniowie świetnie się bawili, starając się zbić kręgle. Ostatnią atrakcją był pobyt w Paintballu laserowym, tam uczniowie drużynowo zdobywali punkty w czasie różnych zabaw ruchowych. Na koniec w Chełmie zjedli zamówioną przez siebie kolację. Wycieczka się udała, zostały tylko wspomnienia.

 

Opracowała: G. Kasprzak

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu