Walentynki

Mówią, że luty jest miesiącem zakochanych, pewnie ze względu na fakt, że 14 lutego,  obchodzimy WALENTYNKI. W naszej szkole również dało się odczuć magię tego dnia.

Dzień przed świętem zakochanych, Samorząd Uczniowski zorganizował kiermasz, na którym sprzedawano kartki walentynkowe, lizaki i pierniczki z motywem walentynkowym.

W dniu Walentynek, czyli 14 lutego przez cały dzień działała Poczta Walentynkowa, uczniowie przesyłali swoje walentynkowe życzenia. Następnie uczennice odpowiednio posegregowały pocztę i rozdały wszystkim adresatom. W tym dniu na prośbę członków Samorządu Uczniowskiego założyliśmy elementy stroju w kolorze czerwonym. Nasi najmłodsi uczniowie otrzymali baloniki w kształcie serc.
W ciągu całego dnia, w czasie przerw śródlekcyjnych odtwarzano romantyczną, spokojną muzykę.

Miłe przesyłki otrzymali nie tylko uczniowie, ale też nauczyciele i pozostali pracownicy naszej szkoły.

Życzymy wszystkim dużo miłości, nie tylko od święta!