Wiosenna przerwa świąteczna

Informujemy, że od 09.04.2020 do 14.04.2020 w Publicznej Szkole Podstawowej w Szpikołosach będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna (zgodnie z rozporządzeniem MEN). W tym czasie szkoła nie będzie prowadzić zajęć dydaktyczno-wychowawczych z uczniami w formie kształcenia na odległość ani zajęć świetlicowych dla uczniów. Proszę śledzić na bieżąco informacje umieszczane na stronie “www” szkoły.

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia zdrowia, miłości, pogody ducha i wszelkiej życzliwości.

Niech ten szczególny czas napełnia Państwa radością, a Zmartwychwstały Chrystus budzi w Waszych sercach nadzieję i pomnaża dobro.

Niech te święta będą czasem spędzonym w rodzinnym gronie w spokoju i wytchnieniu od trudów dnia codziennego.

Wesołego Alleluja!

Pasek narzędzi ułatwień dostępu