„Dziecko, które lubi czytać będzie dorosłym, który lubi myśleć”

Wizyta w szkolnej bibliotece.

W ramach preorientacji zawodowej oraz popularyzacji czytelnictwa wśród uczniów naszej szkoły w dniu 02.12.2020r „Biedronki” odwiedziła p. Jolanta Słupska- bibliotekarz szkolny. W trakcie rozmowy z gościem dzieciom zostały przybliżone działania przedstawiciela tego zawodu, oraz zasady obchodzenia się z książkami. Dzieci aktywnie uczestniczyły w spotkaniu, zadawały pytania i prezentowały swoją wiedzę.  W nagrodę za posiadane wiadomości pani Słupska przeczytała przedszkolakom książeczkę „Przygoda lisa Rudaska” nawiązującą tematycznie do zbliżających się Mikołajek, w której bohaterowie utworu pomagają Mikołajowi. Po rozmowie dotyczącej poznanego utworu dzieci po raz pierwszy odwiedziły szkolną bibliotekę i miały możliwość wypożyczenia swoich pierwszych książeczek. Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.