ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO 2020/2021 W GRUPIE „SMERFY”

Dnia 22.06.2021 roku w grupie dzieci młodszych „SMERFY” odbyło się przedstawienie dla rodziców, z okazji zakończenia roku przedszkolnego 2020/2021.  Czerwiec to najweselszy miesiąc roku dla wszystkich dzieci.  Z niecierpliwością czekamy na upragnione wakacje!  Zakończenie było wyjątkowe. 

Dzieci oraz rodzice przenieśli się na statek zmieniając się w Piratów, którzy poszukiwali wyspy, gdzie  mogliby udać się na zasłużone wakacje. Przedszkolaki zaprezentowały piosenki, wiersze oraz tańce. Nie zabrakło również podziękowań dla Pań oraz Rodziców, u których pojawiły się łezki w oczach.

Wszystkim dzieciom życzymy udanych oraz bezpiecznych wakacji!

 

Opracowała: A. Dąbrowska.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.