Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

Dnia 05.11 na Całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek dzieci z naszego przedszkola również tego dnia przeniosły się do Krainy Bajek. W przedszkolnych salach pojawiły się Elsy z Krainy lodu, księżniczki, smoki i wiele innych bohaterów bajek. Na dzieci czekały różne zadania między innymi od Kopciuszka, Królewny Śnieżki a także Kota w Butach. Przedszkolaki musiały wykazać się sprawnością fizyczną, spostrzegawczością i sprytem podczas ich wykonywania. Po wykonaniu wszystkich zadań na bajkowych zwycięzców czekał słodki poczęstunek oraz bal w Krainie Bajek.  

To był wspaniały i magiczny dzień dla naszych najmłodszych uczniów! 

Opracowała: A. Dąbrowska

 

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.