Karnawałowe szaleństwo klas I-III

Tradycyjnie lecz w cieniu pandemii i reżimu sanitarnego, tuż przed feriami 02.02.2022r. odbyła się zabawa karnawałowa uczniów klas I-III. W bajkowej scenerii klas nie zabrakło księżniczek, rycerzy, czarodziejek i innych baśniowych postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali i skoczna muzyka zachęcała wszystkich do wesołej zabawy, którą uprzyjemnił pyszny poczęstunek zorganizowany dzięki Rodzicom. Dzieci bardzo chętnie brały udział w różnych atrakcjach i konkursach. Uśmiechów, wielu miłych przeżyć i radości nie było końca. W przerwie pomiędzy poczęstunkiem a zabawą zostały wykonane pamiątkowe zdjęcia. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, zaś wspólna zabawa przyniosła wiele radości i miłych wspomnień.

Serdecznie dziękujemy dzieciom i Rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniu balowych kreacji, oraz pomoc w poczęstunku. Z niecierpliwością czekamy na kolejny bal już za rok!!!.

Opracowała: Anna Pałys

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.