Karnawałowe szaleństwo klas I-III

Tradycyjnie lecz w cieniu pandemii i reżimu sanitarnego, tuż przed feriami 02.02.2022r. odbyła się zabawa karnawałowa uczniów klas I-III. W bajkowej scenerii klas nie zabrakło księżniczek, rycerzy, czarodziejek i innych baśniowych postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wystrój sali i skoczna muzyka zachęcała wszystkich do wesołej zabawy, którą uprzyjemnił pyszny poczęstunek zorganizowany dzięki Rodzicom. Dzieci bardzo chętnie brały udział w różnych atrakcjach i konkursach. Uśmiechów, wielu miłych przeżyć i radości nie było końca. W przerwie pomiędzy poczęstunkiem a zabawą zostały wykonane pamiątkowe zdjęcia. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, zaś wspólna zabawa przyniosła wiele radości i miłych wspomnień.

Serdecznie dziękujemy dzieciom i Rodzicom za zaangażowanie w przygotowaniu balowych kreacji, oraz pomoc w poczęstunku. Z niecierpliwością czekamy na kolejny bal już za rok!!!.

Opracowała: Anna Pałys

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu