Kiermasz Wielkanocny

7 kwietnia w naszej szkole odbył się kiermasz wielkanocny, na którym można było zakupić  rozmaite ozdoby wielkanocne, były przepiękne zajączki, pisanki, palmy, stroiki, kartki świąteczne, serwetki na świąteczne koszyki i stoły oraz inne wyroby związane ze świętami wielkanocnymi. Oczywiście jak na kiermasz przystało nie mogło zabraknąć słodkości. Babeczki i ciasta przygotowane przez rodziców oraz dzieci smakowały wyśmienicie. Słodycze z motywem wielkanocnym również zachęcały do zakupu. Kiermasz cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów i nauczycieli.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i pomoc.

Zebrana kwota podczas kiermaszu zostanie przeznaczona na rzecz Samorządu Uczniowskiego.

Opracowała: K. Marcola

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.