„Biedronkowe różności”

W Oddziale przedszkolnym „Biedronki” uczą się i bawią. Czas płynie a dzieci wykonywały różnorodne działania. Od lutego w naszej grupie przygotowywaliśmy Walentynki, odwiedził nas gość- p. Łukasz Czupryński, który zaprezentował dzieciom grę na kilku instrumentach,
one również próbowały swoich sił w tej dziedzinie.

W czasie obchodów pierwszego Dnia Wiosny w naszej szkole przedszkolaki przywitały Wiosnę występując w rockowym stylu z utworem Arki Noego „Nieidealna”. W ramach rozwoju zainteresowania obserwacjami przyrody i najbliższego otoczenia zakładały hodowlę hiacyntów i owsa.

W trakcie realizacji bloku tematycznego o zawodach, którego finałem było wręczenie nagród w konkursie plastycznym „Mój wymarzony zawód”, dzieciom w czasie działań praktycznych został przybliżony zawód cukiernika- wykonywały rogaliki drożdżowe.

Jednak trzeba pamiętać, że pobyt w naszych oddziałach przedszkolnych to nie tylko nauka i praktyczne działanie, to również zabawa. Nasze sale pełne są układanek, klocków i innych zabawek wykorzystywanych bardzo chętnie w czasie zabawy swobodnej.

W ramach przygotowania do świąt, dzieci samodzielnie przygotowały kartki wielkanocne, które zostały rozesłane do rodzin naszych najmłodszych uczniów.

Opracowała: A. Koziej

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.