Wycieczka do Hrubieszowa

Przedszkolaki rozpoczęły tegoroczny sezon wycieczkowy. 12.10.2022 odwiedzili Hrubieszowski Dom kultury by obejrzeć film animowany „Pies w rozmiarze XXX” o przygodach sympatycznego psa Marmaduka, który nieco różnił się od pozostałych czworonogów. Następnie dzieci miały okazję by  zjeść  posiłek w kawiarence na terenie obiektu. Ostatnim punktem wycieczki była wizyta w sali zabaw, gdzie dzieci aktywnie wykorzystały każdą spędzoną tam minutę.  

„Krasnoludki” i „Biedronki” w czasie wycieczki zachowywały się wzorowo. Seans w kinie, oraz wizyta w sali zabaw przebiegły w miłej atmosferze. Pogoda, widząc tak wesołe i grzeczne przedszkolaki, również dopisała. Opiekę dzieciom w trakcie wyjazdu zapewniały p. Agata Koziej, p. Angelika Dąbrowska i p. Barbara Czupryńska. 

Pozostało zatem przygotowywać kolejną wycieczkę, oraz inne atrakcje dla naszych najmłodszych uczniów. …..

Opracowała A. Koziej.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu