Wycieczka do Hrubieszowa

Przedszkolaki rozpoczęły tegoroczny sezon wycieczkowy. 12.10.2022 odwiedzili Hrubieszowski Dom kultury by obejrzeć film animowany „Pies w rozmiarze XXX” o przygodach sympatycznego psa Marmaduka, który nieco różnił się od pozostałych czworonogów. Następnie dzieci miały okazję by  zjeść  posiłek w kawiarence na terenie obiektu. Ostatnim punktem wycieczki była wizyta w sali zabaw, gdzie dzieci aktywnie wykorzystały każdą spędzoną tam minutę.  

„Krasnoludki” i „Biedronki” w czasie wycieczki zachowywały się wzorowo. Seans w kinie, oraz wizyta w sali zabaw przebiegły w miłej atmosferze. Pogoda, widząc tak wesołe i grzeczne przedszkolaki, również dopisała. Opiekę dzieciom w trakcie wyjazdu zapewniały p. Agata Koziej, p. Angelika Dąbrowska i p. Barbara Czupryńska. 

Pozostało zatem przygotowywać kolejną wycieczkę, oraz inne atrakcje dla naszych najmłodszych uczniów. …..

Opracowała A. Koziej.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.