Wycieczka do Zamościa Klasy I-III

10 listopada uczniowie kl. I – III wybrali się na wycieczkę do kina Centrum Kultury Filmowej  ,,Stylowy” w Zamościu. Tam miały okazję obejrzeć bajkę “Nel i tajemnica Kurokota”. Bajka przedstawia osadzone w średniowiecznych realiach przygody osieroconej Nel, która wyrusza w podróż, by przywrócić zaklętemu w Kurokota następcy tronu jego dawną postać.  Ponadto inspiruje do rozmyślań o cechach takich jak uczciwość, prawość i bezinteresowność. Następnie uczniowie pod opieką swoich wychowawczyń udali się do Parku Trampolin. Przed wejściem na główną halę dzieci miały rozgrzewkę pod okiem profesjonalnej  trenerki. Prawidłowo przeprowadzone ćwiczenia są niezbędne, aby uniknąć kontuzji.  Po rozgrzewce, pod okiem instruktorów,  uczniowie wykonywali ciekawe ćwiczenia,  a nawet próbowali robić salta. Uatrakcyjnieniem wycieczki był  pobyt w restauracji McDonald, który przysporzył uczniom wiele radości.

Wycieczka wszystkim bardzo się podobała. Wróciliśmy do szkoły zadowoleni i pełni pozytywnych wrażeń.

Opracowała: J. Słupska

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu