Wycieczka do Zamościa Klasy IV – VIII

18 listopada 2022 r. uczniowie klas IV-VIII uczestniczyli w wycieczce do Zamościa. Pierwszym punktem wyjazdu był seans filmowy w kinie „Stylowy”. Uczniowie mieli okazję obejrzeć film pt. „Bella i Sebastian. Nowe pokolenie”. Film jest wielkim powrotem familijnej serii o przyjaźni psa i dziecka – Belli i Sebastiana. Dziesięcioletni chłopiec niechętnie spędza wakacje w górach u babci i cioci. Jego głównym obowiązkiem jest pomoc w owczarni, ale takie zadanie mało ekscytuje chłopca wychowanego w dużym mieście. Kiedy jednak poznaje suczkę Bellę, wielkiego, puchatego psa pasterskiego, postanawia uratować ją z rąk podłego właściciela. Sebastian jest gotów zrobić wszystko, aby ochronić swoją psią przyjaciółkę, dzięki czemu przeżyje najbardziej szalone lato w swoim życiu. 

 

Kolejnym punktem wycieczki był Park trampolin Fort Jump. Przed wejściem na trampoliny instruktorzy wyjaśnili zasady korzystania z obiektu oraz przeprowadzili rozgrzewkę. Następnie nasi uczniowie pod bacznym okiem instruktorów oraz nauczycieli korzystali z atrakcji. Po dwugodzinnej aktywności udaliśmy się na posiłek do McDonalda.  

Opracowała: M. Okońska

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu