Wycieczka do Zamościa Klasy IV – VIII

18 listopada 2022 r. uczniowie klas IV-VIII uczestniczyli w wycieczce do Zamościa. Pierwszym punktem wyjazdu był seans filmowy w kinie „Stylowy”. Uczniowie mieli okazję obejrzeć film pt. „Bella i Sebastian. Nowe pokolenie”. Film jest wielkim powrotem familijnej serii o przyjaźni psa i dziecka – Belli i Sebastiana. Dziesięcioletni chłopiec niechętnie spędza wakacje w górach u babci i cioci. Jego głównym obowiązkiem jest pomoc w owczarni, ale takie zadanie mało ekscytuje chłopca wychowanego w dużym mieście. Kiedy jednak poznaje suczkę Bellę, wielkiego, puchatego psa pasterskiego, postanawia uratować ją z rąk podłego właściciela. Sebastian jest gotów zrobić wszystko, aby ochronić swoją psią przyjaciółkę, dzięki czemu przeżyje najbardziej szalone lato w swoim życiu. 

 

Kolejnym punktem wycieczki był Park trampolin Fort Jump. Przed wejściem na trampoliny instruktorzy wyjaśnili zasady korzystania z obiektu oraz przeprowadzili rozgrzewkę. Następnie nasi uczniowie pod bacznym okiem instruktorów oraz nauczycieli korzystali z atrakcji. Po dwugodzinnej aktywności udaliśmy się na posiłek do McDonalda.  

Opracowała: M. Okońska

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.