Święta tuż, tuż…. Polskie choinki na przestrzeni lat

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zorganizowałam konkurs plastyczno- techniczny pt: „Polskie choinki na przestrzeni lat”. Celem konkursu było pielęgnowanie tradycji związanych z okresem Świąt Bożego Narodzenia. W konkursie mogły wziąć udział wszystkie chętne dzieci z klas I-III, które wykonały pracę plastyczno- techniczną dowolną techniką. Efekt był zadziwiający, choinki były przepiękne, pomysłowe i niepowtarzalne. Prace małych artystów zadziwiły komisję konkursową, dlatego jednogłośnie nagrodzono wszystkie prace konkursowe, przyznając :

1- miejsce Zuzannie Sarzyńskiej

2- miejsce Nikoli Olejczuk

3- miejsce Mai Kamińskiej

Wyróżnienia:

Kacper Barczuk, Lena Krukowska, Nikola Tyburek, Jakub Gularowski

Podziękowania:

Klaudia Filipczuk, Anna Kościuk, Wiktoria Borusiewicz, Adam Staręga, Kamil Pacer, Anna Pańko, Jowita Kowalczuk, Lena Gularowska

Serdecznie gratuluję i dziękuję za udział w konkursie.

Opracowała: A. Pałys.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu