Jasełka

Nastrój świąt i wprowadzenie w świąteczną atmosferę w naszej szkole można było poczuć 21 grudnia za sprawą jasełek wystawionych przez najmłodszych uczniów z Oddziałów Przedszkolnych „A” i „B” oraz uczniów klas starszych. Dzieci zaprezentowały wiersze o tematyce bożonarodzeniowej przeplatane pięknymi polskimi kolędami i pastorałkami. Na szkolnej scenie pojawili się Maryja i Józef, pasterze oraz aniołowie. Po występie głos zabrał Pan Dyrektor, który złożył wszystkim świąteczne i noworoczne życzenia. Potem wszyscy obecni podzielili się opłatkiem i zasiedli do klasowych Wigilii.  

O oprawę muzyczną jasełek zadbał pan Łukasz Czupryński. Natomiast część artystyczną Oddziałów Przedszkolnych przygotowały Panie Agata Koziej i Angelika Dąbrowska, a uczniów z klas III-VIII przygotował pan Dariusz Tuz.  

 

Życzymy wszystkim zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych rodzinnej atmosfery oraz wszystkiego dobrego w Nowym Roku!  

Opracowała: K. Kasprowicz.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu