Jasełka

Nastrój świąt i wprowadzenie w świąteczną atmosferę w naszej szkole można było poczuć 21 grudnia za sprawą jasełek wystawionych przez najmłodszych uczniów z Oddziałów Przedszkolnych „A” i „B” oraz uczniów klas starszych. Dzieci zaprezentowały wiersze o tematyce bożonarodzeniowej przeplatane pięknymi polskimi kolędami i pastorałkami. Na szkolnej scenie pojawili się Maryja i Józef, pasterze oraz aniołowie. Po występie głos zabrał Pan Dyrektor, który złożył wszystkim świąteczne i noworoczne życzenia. Potem wszyscy obecni podzielili się opłatkiem i zasiedli do klasowych Wigilii.  

O oprawę muzyczną jasełek zadbał pan Łukasz Czupryński. Natomiast część artystyczną Oddziałów Przedszkolnych przygotowały Panie Agata Koziej i Angelika Dąbrowska, a uczniów z klas III-VIII przygotował pan Dariusz Tuz.  

 

Życzymy wszystkim zdrowych, spokojnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych rodzinnej atmosfery oraz wszystkiego dobrego w Nowym Roku!  

Opracowała: K. Kasprowicz.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.