„DZIEDZICTWO UNESCO- ZAMOŚĆ OD ZMIERZCHU DO ŚWITU”

Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu zorganizował  Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Dziedzictwo UNESCO- Zamość od zmierzchu do świtu”- Zamość 2022. Głównym celem konkursu było uczczenie jubileuszu 30 rocznicy wpisania unikalnego zespołu architektoniczno-urbanistycznego Starego Miasta w Zamościu na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Przedmiotem konkursu były prace obrazujące architekturę Starego Miasta w Zamościu przedstawioną w oświetleniu wieczorowym lub nocnym.

 Z przyjemnością informujemy o rozstrzygnięciu konkursu, którego jedną z laureatek była uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej w Szpikołosach Wiktoria Borusiewicz. Wiktoria za udział i pomysłową pracę plastyczną otrzymała wyróżnienie i atrakcyjne nagrody.
Takiej kreatywności możemy jedynie pozazdrościć  GRATULUJEMY !

Opracowała: A. Pałys.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu