„DZIEDZICTWO UNESCO- ZAMOŚĆ OD ZMIERZCHU DO ŚWITU”

Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu zorganizował  Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „ Dziedzictwo UNESCO- Zamość od zmierzchu do świtu”- Zamość 2022. Głównym celem konkursu było uczczenie jubileuszu 30 rocznicy wpisania unikalnego zespołu architektoniczno-urbanistycznego Starego Miasta w Zamościu na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Przedmiotem konkursu były prace obrazujące architekturę Starego Miasta w Zamościu przedstawioną w oświetleniu wieczorowym lub nocnym.

 Z przyjemnością informujemy o rozstrzygnięciu konkursu, którego jedną z laureatek była uczennica Publicznej Szkoły Podstawowej w Szpikołosach Wiktoria Borusiewicz. Wiktoria za udział i pomysłową pracę plastyczną otrzymała wyróżnienie i atrakcyjne nagrody.
Takiej kreatywności możemy jedynie pozazdrościć  GRATULUJEMY !

Opracowała: A. Pałys.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.