Wizyta Policjantów

Powoli kończy się I półrocze roku szkolnego, coraz częściej myślimy o feryjnym wypoczynku- plany, wyjazdy spotkania z przyjaciółmi…. wyczekane przez wszystkich. Jednak trzeba też pamiętać o bezpieczeństwie w tym wolnym czasie w domu lub wyczekanego wyjazdu. Właśnie dlatego w ramach współpracy z Komendą Powiatową Policji w Hrubieszowie, w dniu 13.01.2023 odwiedzili naszą placówkę policjanci. Celem spotkania z dziećmi i młodzieżą było przypomnienie zasad bezpiecznych zabaw w czasie zimowego wypoczynku.  

I tak goście w trakcie swobodnych rozmów z uczniami oddziałów przedszkolnych i klas I-VIII przypomnieli zasady bezpieczeństwa w pobytu na lodowisku, wspomnieli także, by nie wchodzić na zamarznięte rzeki lub jeziora, w dalszym ciągu zwracać uwagę na bezpieczeństwo w trakcie przechodzenia przez ulicę. Uczniowie wykazali się także wiedzą na temat bezpiecznego korzystania z Internetu, znajomością numerów alarmowych.

Spotkania przebiegły w miłej atmosferze i zostały zakończone wspólnymi zdjęciami.

Serdecznie dziękujemy za wizytę i życzymy wszystkim udanego wypoczynku.

 

Opracowała: A. Koziej.

 

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.