Wizyta Policjantów

Powoli kończy się I półrocze roku szkolnego, coraz częściej myślimy o feryjnym wypoczynku- plany, wyjazdy spotkania z przyjaciółmi…. wyczekane przez wszystkich. Jednak trzeba też pamiętać o bezpieczeństwie w tym wolnym czasie w domu lub wyczekanego wyjazdu. Właśnie dlatego w ramach współpracy z Komendą Powiatową Policji w Hrubieszowie, w dniu 13.01.2023 odwiedzili naszą placówkę policjanci. Celem spotkania z dziećmi i młodzieżą było przypomnienie zasad bezpiecznych zabaw w czasie zimowego wypoczynku.  

I tak goście w trakcie swobodnych rozmów z uczniami oddziałów przedszkolnych i klas I-VIII przypomnieli zasady bezpieczeństwa w pobytu na lodowisku, wspomnieli także, by nie wchodzić na zamarznięte rzeki lub jeziora, w dalszym ciągu zwracać uwagę na bezpieczeństwo w trakcie przechodzenia przez ulicę. Uczniowie wykazali się także wiedzą na temat bezpiecznego korzystania z Internetu, znajomością numerów alarmowych.

Spotkania przebiegły w miłej atmosferze i zostały zakończone wspólnymi zdjęciami.

Serdecznie dziękujemy za wizytę i życzymy wszystkim udanego wypoczynku.

 

Opracowała: A. Koziej.

 

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu