„Bal karnawałowy”

Bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją lubianą przez dzieci i młodzież naszej szkoły, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu 01.02.2023r.
Pośród rytmów muzyki tanecznej bawiła się zarówno młodzież jak i nasi młodsi uczniowie wraz z rodzicami. Za dobór utworów, przy których tańczono odpowiadali uczniowie klasy VII i VIII. Po wysiłku na parkiecie można było posilić się kanapkami i ciastem zapewnionym przez Radę Rodziców.
Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, to było głównym celem tej imprezy. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę.
Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę i z niecierpliwością oczekujemy następnej …..

Opracowała: A. Koziej.

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.