„Bal karnawałowy”

Bal karnawałowy to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją lubianą przez dzieci i młodzież naszej szkoły, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu 01.02.2023r.
Pośród rytmów muzyki tanecznej bawiła się zarówno młodzież jak i nasi młodsi uczniowie wraz z rodzicami. Za dobór utworów, przy których tańczono odpowiadali uczniowie klasy VII i VIII. Po wysiłku na parkiecie można było posilić się kanapkami i ciastem zapewnionym przez Radę Rodziców.
Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, to było głównym celem tej imprezy. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę.
Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę i z niecierpliwością oczekujemy następnej …..

Opracowała: A. Koziej.

Pasek narzędzi ułatwień dostępu