Dzień Babci i Dziadka

  

„Dziadku miły, twoje ręce,
dużo ciepła dają mi.
Twoje serce, droga babciu,

w zimne mnie ogrzewa dni.”

 

 

Tak wiele zawdzięczamy naszym Babciom i Dziadkom, dlatego warto uczcić ten dzień w szczególny sposób. Są to święta, które dają naszym najbliższym wiele ciepła, radości i miłości, wnuczęta mogą okazać swój szacunek.

10 lutego zaproszeni dziadkowie licznie przybyli do szkoły, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla kochanych gości przygotowano wspaniały program artystyczny. Uroczystość rozpoczęła klasa I – III, która piosenką i wierszami wprowadziła wszystkich w odświętny nastrój. Wspaniałymi aktorami okazali się uczniowie z kl. II i III, którzy zaprezentowali przedstawienie o Babci i Wnuczku.

Dzieci z grupy przedszkolnej recytowały wiersze, tańczyły i śpiewały piosenki. Następnie wręczyły prezenty dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia.

Najdroższym Babciom i kochanym Dziadkom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, uśmiechu i samych pięknych chwil, spędzonych w towarzystwie swoich wnuków. 

Nad sprawnym przebiegiem uroczystości czuwały wychowawczynie: Jolanta Słupska, Anna Pałys, Gertruda Kasprzak, Agata Koziej oraz Angelika Dąbrowska. O oprawę muzyczną zadbał nauczyciel muzyki –  Łukasz Czupryński.

Słowa podziękowania należą się rodzicom, którzy okazali swoją pomoc w przygotowaniu kameralnego spotkania przy zastawionym stole dla naszych dostojnych gości.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu