Dzień Babci i Dziadka

  

„Dziadku miły, twoje ręce,
dużo ciepła dają mi.
Twoje serce, droga babciu,

w zimne mnie ogrzewa dni.”

 

 

Tak wiele zawdzięczamy naszym Babciom i Dziadkom, dlatego warto uczcić ten dzień w szczególny sposób. Są to święta, które dają naszym najbliższym wiele ciepła, radości i miłości, wnuczęta mogą okazać swój szacunek.

10 lutego zaproszeni dziadkowie licznie przybyli do szkoły, aby podziwiać występy swoich wnucząt. Dla kochanych gości przygotowano wspaniały program artystyczny. Uroczystość rozpoczęła klasa I – III, która piosenką i wierszami wprowadziła wszystkich w odświętny nastrój. Wspaniałymi aktorami okazali się uczniowie z kl. II i III, którzy zaprezentowali przedstawienie o Babci i Wnuczku.

Dzieci z grupy przedszkolnej recytowały wiersze, tańczyły i śpiewały piosenki. Następnie wręczyły prezenty dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia.

Najdroższym Babciom i kochanym Dziadkom jeszcze raz życzymy dużo zdrowia, uśmiechu i samych pięknych chwil, spędzonych w towarzystwie swoich wnuków. 

Nad sprawnym przebiegiem uroczystości czuwały wychowawczynie: Jolanta Słupska, Anna Pałys, Gertruda Kasprzak, Agata Koziej oraz Angelika Dąbrowska. O oprawę muzyczną zadbał nauczyciel muzyki –  Łukasz Czupryński.

Słowa podziękowania należą się rodzicom, którzy okazali swoją pomoc w przygotowaniu kameralnego spotkania przy zastawionym stole dla naszych dostojnych gości.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.