Walentynki

14 lutego w naszej szkole obchodziliśmy Walentynki – wyjątkowy dzień wyrażania sympatii czy przyjaźni. Dzień przed świętem zakochanych, Samorząd Uczniowski zorganizował kiermasz, na którym sprzedawano kartki walentynkowe, lizaki i pierniczki w kształcie serc. Dochód ze sprzedaży został przeznaczony na działalność SU.

W dniu Walentynek, Samorząd Uczniowski, jak co roku, zorganizował Pocztę Walentynkową, uczniowie przesyłali swoje walentynkowe życzenia. Wszyscy, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, wrzucali kartki walentynkowe (również te własnoręcznie wykonane) do specjalnie przygotowanego pudełka znajdującego się na korytarzu szkolnym. Następnie posegregowano pocztę i rozdano wszystkim adresatom. 

Nie zabrakło wyrazów sympatii pod adresem Dyrekcji Szkoły, nauczycieli i pracowników obsługi. W tym dniu wśród społeczności szkolnej królował kolor czerwony. Na przerwach, uczennice z klasy V rozdawały w oddziałach przedszkolnych, klasach 1-3 oraz na korytarzu szkolnym symbol Walentynek, czyli naklejki w kształcie kolorowych serc. Każdy, kto otrzymał naklejkę z uśmiechem umieszczał ją na swoim ubraniu.  

 Życzymy wszystkim dużo miłości, nie tylko od święta!

Opracowała: K. Kasprowicz.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu