Tłusty czwartek

Dostępne przez cały rok pączki właśnie w tłusty czwartek smakują wyjątkowo smacznie.
Z okazji tłustego czwartku Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem zorganizowali dla uczniów oraz wszystkich pracowników szkoły kiermasz. Przygotowano pączki, faworki, oponki oraz inne smakołyki. We czwartek 16 lutego już od rana uczniowie ochoczo zabrali się do zakupienia i spróbowania ostatkowych słodkości. Miła i przyjemna atmosfera tego dnia udzieliła się wszystkim, było dużo śmiechu i dobrej zabawy.
Wszystkim, którzy wsparli kiermasz serdecznie dziękujemy, ponieważ zebrane pieniążki zostały przekazane na działalność SU. Kwota zebrana podczas kiermaszu zostanie przeznaczona na organizację i zakup nagród na kolejną edycję Mini Playback Show, która odbędzie się w marcu.

 

Wszystkim uczniom oraz ich rodzicom serdecznie dziękujemy za przygotowanie tłustoczwartkowych słodkości. Szczególne podziękowania dla Rady Rodziców, która zakupiła i przekazała dla SU pączki na kiermasz.  

Opracowała: K. Kasprowicz.

Pasek narzędzi ułatwień dostępu