Tłusty czwartek

Dostępne przez cały rok pączki właśnie w tłusty czwartek smakują wyjątkowo smacznie.
Z okazji tłustego czwartku Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem zorganizowali dla uczniów oraz wszystkich pracowników szkoły kiermasz. Przygotowano pączki, faworki, oponki oraz inne smakołyki. We czwartek 16 lutego już od rana uczniowie ochoczo zabrali się do zakupienia i spróbowania ostatkowych słodkości. Miła i przyjemna atmosfera tego dnia udzieliła się wszystkim, było dużo śmiechu i dobrej zabawy.
Wszystkim, którzy wsparli kiermasz serdecznie dziękujemy, ponieważ zebrane pieniążki zostały przekazane na działalność SU. Kwota zebrana podczas kiermaszu zostanie przeznaczona na organizację i zakup nagród na kolejną edycję Mini Playback Show, która odbędzie się w marcu.

 

Wszystkim uczniom oraz ich rodzicom serdecznie dziękujemy za przygotowanie tłustoczwartkowych słodkości. Szczególne podziękowania dla Rady Rodziców, która zakupiła i przekazała dla SU pączki na kiermasz.  

Opracowała: K. Kasprowicz.

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.