Dzień Kobiet w naszej szkole

„Być kobietą, być kobietą…” 

Szczęścia, uśmiechu, dużo radości, spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń, samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń… tego i wiele innych ciepłych słów życzyli nasi chłopcy dnia 8 marca 2023 r. wszystkim Paniom i Koleżankom w naszej szkole. 

W ten wyjątkowy dzień chłopcy obdarowywali wszystkie dziewczynki oraz Panie nauczycielki drobnymi upominkami przygotowanymi przez Samorząd Uczniowski.

W klasach i na szkolnym korytarzu czuć było wyjątkową atmosferę panującą tego dnia.   

8 marca wyjątkowo radośnie spędziły także dzieci z Oddziałów Przedszkolnych.
W tym szczególnym dniu chłopcy z każdego oddziału składali życzenia dziewczynkom i swoim Paniom. Nie obyło się również bez drobnych upominków przygotowanych przez rodziców, które zostały wręczone przez chłopców dla dziewczynek. Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień.

Wszystko to odbyło się w bardzo miłej i radosnej atmosferze, uśmiech pojawił się na twarzy każdej Pani i Dziewczyny.
To był naprawdę radosny i miły dzień!

Opracowała: K. Kasprowicz.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu