„Biedronkowe różności, cz. 2”

Przedstawiamy kolejną część biedronkowych różności. W trakcie bieżącego roku szkolnego w Oddziale Przedszkolnym „B” pracowite Biedroneczki podejmowały się przeróżnych aktywności.

Tym razem chcemy pokazać Wam jak ważne dla naszych podopiecznych jest pielęgnowanie więzi rodzinnych. W dzień wizyty Mikołaja nasi uczniowie przygotowywali także kartki świąteczne, które  po zapakowaniu w ozdobne koperty zostały wysłane do Rodzin naszych przedszkolaków – także poza granicę Polski 😊

W tej części biedronkowych różności mamy również przyjemność przedstawić wszystkim Diego- naszą grupową maskotkę. Pluszowy, sympatyczny tygrys o pięknych oczach bacznie obserwuje zachowanie starszaków. Jego obecność ma na celu motywowanie dzieci do pozytywnych zachowań, dlatego, że Diego w każdy piątek odwiedza tę osobę, która w danym tygodniu było najgrzeczniejsza. W trakcie pobytu w domu Diego aktywnie spędza czas z rodziną dziecka, czego dowodem jest wykonana praca plastyczna ( wkrótce zapraszamy na wystawę prac pod tytułem „Przygody Diego”). Pod koniec każdego półrocza Diego przygotowuje drobne prezenty dla wszystkich dzieci w naszej grupie.  Zwierzak jest bardzo sympatyczny, szybko nawiązuje przyjaźnie i jest naszym bliskim przyjacielem, towarzyszem codziennych zabaw.

W czasie poprzedzającym niedawno obchodzone  Walentynki chłopcy i dziewczęta przygotowywali  kartki walentynkowe dla kolegów z grupy. Mogły podczas tego rodzaju aktywności rozwijać sprawność dłoni i przygotować miły upominek dla kogoś z grupy.

To już wszystko w tej części naszych różności, jednak to jeszcze nie koniec. Zapraszamy do dalszego śledzenia naszej strony internetowej.

Opracowała: A. Koziej.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu

Przepraszamy, ta strona wyłącza prawy przycisk myszy.
Przepraszamy, ta strona wyłącza wybór.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wycinanie.
Przepraszamy, ta strona nie zezwala na kopiowanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na wklejanie.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na inspekcję elementu.
Przepraszamy, ta strona nie pozwala na przeglądanie źródła.