„Biedronkowe różności, cz. 2”

Przedstawiamy kolejną część biedronkowych różności. W trakcie bieżącego roku szkolnego w Oddziale Przedszkolnym „B” pracowite Biedroneczki podejmowały się przeróżnych aktywności.

Tym razem chcemy pokazać Wam jak ważne dla naszych podopiecznych jest pielęgnowanie więzi rodzinnych. W dzień wizyty Mikołaja nasi uczniowie przygotowywali także kartki świąteczne, które  po zapakowaniu w ozdobne koperty zostały wysłane do Rodzin naszych przedszkolaków – także poza granicę Polski 😊

W tej części biedronkowych różności mamy również przyjemność przedstawić wszystkim Diego- naszą grupową maskotkę. Pluszowy, sympatyczny tygrys o pięknych oczach bacznie obserwuje zachowanie starszaków. Jego obecność ma na celu motywowanie dzieci do pozytywnych zachowań, dlatego, że Diego w każdy piątek odwiedza tę osobę, która w danym tygodniu było najgrzeczniejsza. W trakcie pobytu w domu Diego aktywnie spędza czas z rodziną dziecka, czego dowodem jest wykonana praca plastyczna ( wkrótce zapraszamy na wystawę prac pod tytułem „Przygody Diego”). Pod koniec każdego półrocza Diego przygotowuje drobne prezenty dla wszystkich dzieci w naszej grupie.  Zwierzak jest bardzo sympatyczny, szybko nawiązuje przyjaźnie i jest naszym bliskim przyjacielem, towarzyszem codziennych zabaw.

W czasie poprzedzającym niedawno obchodzone  Walentynki chłopcy i dziewczęta przygotowywali  kartki walentynkowe dla kolegów z grupy. Mogły podczas tego rodzaju aktywności rozwijać sprawność dłoni i przygotować miły upominek dla kogoś z grupy.

To już wszystko w tej części naszych różności, jednak to jeszcze nie koniec. Zapraszamy do dalszego śledzenia naszej strony internetowej.

Opracowała: A. Koziej.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu