”Mini Playback Show”

 ”Mini Playback Show” za nami!

Na deskach szpikołowskiej sceny w Publicznej Szkole Podstawowej w Szpikołosach 14 marca 2023 roku odbył się Dzień Kobiet w postaci Mini Playback Show. Już po raz czwarty  artystyczne umiejętności prezentowali młodzi artyści, którzy mogli wcielić się w swojego ulubionego wykonawcę, zaśpiewać z playbacku i zaprezentować swoje taneczne umiejętności, a to wszystko za sprawą powyższej uroczystości. Szczególnym gościem była pani Paulina Banaszek, reprezentantka branży Disco Polo. Utalentowana piosenkarka, tancerka, fitness women, wokalistka zespołu Energy Girls. Jej obecność urozmaiciła ten dzień i dodała wielu niezapomnianych wrażeń.  Wszystkie zespoły i soliści zaprezentowały się wspaniale, a ich zmagania oceniało Jury w składzie: dr Krzysztof Czupryński, Paulina Banaszek, Małgorzata Trachimowicz i Angelika Nowak. W trakcie oceny Jury brało pod uwagę charakteryzację, ruch sceniczny, poziom odwzorowania oryginału, znajomość utworu
i tekstu oraz oryginalność wykonania.

Wszystkim uczestnikom i ich rodzicom dziękujemy za zaangażowanie w życie szkoły i piękny wkład własny. Fundatorom nagród również dziękujemy za pomoc i współpracę. Takie chwile wzbogacają Nasze wspomnienia i to, że należy w życiu również dać się ponieść muzyce. Młodym artystom przyznano następujące lokaty:

Odziały przedszkolne, klasy I-III

Soliści:

I miejsce- Jowita Kowalczuk

II miejsce- Kacper Barczuk

III miejsce- Anna Pańko

Zespoły:

I miejsce- Wiktoria Patyjewicz, Damian Patyjewicz

II miejsce- Gabriela Jarmoszczuk, Nikola Tyburek, Zuzanna Sarzyńska, Wiktoria Borusiewicz

III miejsce- Anna Kościuk, Nikola Olejczuk

 

Klasy IV- VIII

Soliści:

I miejsce- Kamila Kasprzak

I miejsce- Emilia Prokop

II miejsce- Dawid Kościuk

III miejsce- Klaudia Tyburek

Zespoły:

I miejsce- Anna Malczewska, Kamila Kasprzak, Klaudia Tyburek

II miejsce- Emilia Prokop, Jakub Prokop

III miejsce- Martyna Zając, Nikola Filipczuk

Opracowała: G. Kasprzak.

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu