Wręczenie nagród

20.12.2023 roku odbyło się wręczenie nagród za poszczególne konkursy:

Konkurs literacki „Mój sen”

Pod koniec listopada odbył się konkurs literacki pt. „Mój sen” . Konkurs adresowany był do uczniów klas VI-VIII. Konkurs nie ograniczał wyobraźni, a pobudzał do swobodnej twórczości na bazie zapamiętanego snu, umożliwiając w efekcie stworzenie bajki, opowieści lub opowiadania na kanwie przyśnionych przygód.

Wyniki konkursu:

I miejsce Anna Malczewska– uczennica kl. VI

II miejsce Klaudia Tyburek– uczennica kl. VI

III miejsce Karolina Pawluk– uczennica kl. VII

Wyróżnienie Patrycja Pawluk– uczennica kl. VIII

Organizator: Magdalena Okońska

Konkurs plastyczny „Symbole Świąt Bożego Narodzenia”

Celem konkursu było:

-Promowanie tradycji świątecznych;

-Rozwijanie umiejętności manualnych dzieci, rozwijanie wrażliwości estetycznej, kształtowanie inwencji i wyobraźni twórczej;

-Promowanie talentów plastycznych;

Konkurs zaadresowany był do uczniów klas I- IV.

Wyniki konkursu:

I  miejsce-  Jakub Gularowski

II miejsce- Oliwia Kirsznik

III miejsce- Jowita Kowalczuk

Wiktoria Borusiewicz

Klaudia Filipczuk

Katarzyna Biszczak

Lena Krukowska

Podziękowania:

Maja Kamińska

Nikola Olejczuk

Gabriela Borusiewicz

Adam Staręga

Lena Gularowska

Wiktoria Kapłon

Nikola Tyburek

Kacper Barczuk

Anna Barczuk

Anna Kościuk

Organizator: Anna Pałys

Konkurs na świąteczną dekorację klas

19 grudnia 2023 r. zakończył się konkurs na świąteczną dekorację klas. Organizatorem konkursu na najładniejszą świąteczną dekorację klasy była p. Klaudia Kasprowicz wraz z Samorządem Uczniowskim. Jego celem było pobudzenie aktywności twórczej, ale także integracja uczniów. Każda klasa miała za zadanie przygotować świąteczny wystrój swojej sali lekcyjnej tj. gazetka ścienna, stroik świąteczny, choinka, różnego rodzaju formy przestrzenne nawiązujące do symboliki Świąt Bożego Narodzenia. Do konkursu przystąpiły wszystkie klasy. W szkole zapanowała prawdziwie świąteczna atmosfera, sale lekcyjne zostały przepięknie ustrojone. Pojawiły się pięknie ubrane choinki, światełka
i dekoracje. Podjęcie decyzji, która klasa była najpiękniejsza, stanowiło duże wyzwanie dla członków komisji, w której skład wchodziły p. Anna Rapa, p. Żaneta Szuptarska oraz p. Małgorzata Trochimowicz. Warto podkreślić, że wszystkie sale wyglądają wspaniale. Przy ocenie brano pod uwagę następujące elementy: dekorację choinki, świąteczną gazetkę, wkład włożonej pracy, kreatywność, oryginalność, pomysłowość oraz ogólną estetykę wystroju. Ostatecznie po długich naradach ogłaszamy wyniki konkursu.

W kategorii klas I-III:

I miejsce – klasa I

II miejsce – klasa III

III miejsce – klasa II

W kategorii klas IV-VIII

I miejsce – klasa VIII

II miejsce – klasa V

III miejsce – klasa VI

Wyróżnienie dla klasy IV oraz VII.

Organizator: Klaudia Kasprowicz i SU

Opracowała: M. Okońska