Biedronkowe zajęcia otwarte

W dniu 26.03.2024 poza Kiermaszem wielkanocnym w naszej szkole odbyły się Biedronkowe zajęcia otwarte dla rodziców i nauczycieli. Celem zajęć było: przybliżenie dzieciom tradycji Świąt Wielkanocnych, tworzenie warunków do podejmowania aktywności twórczej, ćwiczenie motoryki małej,  wzmacnianie więzi emocjonalnej z rodzicami.

W czasie ich trwania wszystkim udzieliła się atmosfera zbliżających się świąt. Po odczytaniu listu od zajączka Biedronki wraz z rodzicami wykonywały piękne prace plastyczno-techniczne- kolorowe zajączki, poza tym nie mogło także obyć się bez pisankowych tańców w rytm muzyki.

Kolejnym etapem zajęć było wspólne malowanie farbami gipsowych pisanek. Po wykonaniu wszystkich zadań dzieci otrzymały upominek od zajączka. A całe spotkanie zostało upamiętnione wspólnym zdjęciem.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia.

Z tego miejsca chciałam bardzo serdecznie podziękować wszystkim dzieciom i Rodzicom za udział w spotkaniu. Mam jednocześnie nadzieję, że na następnych zajęciach otwartych spotkamy się wszyscy.

 

Opracowała: A. Koziej

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu