Spotkanie z zawodniczkami piłki ręcznej MKS Lublin

Uczniowie naszej szkoły chętnie jeżdżą na mecze piłki ręcznej i kibicują zawodniczkom drużyny MKS Lublin. W ramach podziękowania za doping na meczach, przedstawiciele drużyny piłkarek odwiedzili nasze strony i spotkali się z uczniami. Spotkanie odbyło się w szkole w Horodle. W spotkaniu uczestniczyły zawodniczki: Julia Pietras, Karolina Wicik, Maria Szczepaniak oraz Radosław Kozaczuk – kierownik drużyny i Dominik Berwetz – rzecznik.

Spotkanie składało się z dwóch części. Pierwsza część to była konferencja, podczas której uczniowie zdawali pytania a goście odpowiadali. Nasi uczniowie mieli okazję wiele dowiedzieć się o tej dyscyplinie sportu. Wiele ciekawych informacji uzyskali o samych zawodniczkach, bo goście bardzo chętnie odpowiadali na ich pytania. Druga część spotkania odbyła się na hali gimnastycznej. Była to profesjonalna rozgrzewka, którą poprowadziły zawodniczki. Uczniowie ćwiczyli wspólnie z piłkarkami.

Całe spotkanie upłynęło w bardzo przyjemnej atmosferze. Uczniowie mieli też okazję zebrać autografy i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z zawodniczkami.

Opracowała: Anna Burda

 

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu