Wycieczka Oddziałów Przedszkolnych do ZOO

Dnia 11.06.2024r dzieci z Oddziałów Przedszkolnych wyjechały na wycieczkę do Zamościa. Pierwszym punktem wycieczki była pracownia Mini Lab, gdzie przedszkolaki miały okazję samodzielnie wykonać bardzo  lubiane przez nich slajmy! Po warsztatach, które upłynęły w miłej atmosferze wybraliśmy się na stare miasto w Zamościu, gdzie mogliśmy pospacerować i zrobić pamiątkowe zdjęcie. Po spacerze w celu odpoczynku i nabrania sił na dalsze przygody udaliśmy się do Mcdonald’s. Ostatnim punktem wycieczki była bardzo wyczekiwana przez dzieci wizyta w ogrodzie zoologicznym celem tej wizyty  było wzbogacenie wiadomości na temat dzikich zwierząt. Dzieci podczas wizyty w ZOO zobaczyły zwierzęta takie jak: żyrafy, tygrysy, lwa, niedźwiedzia, małpy, zebry, surykatki, gady, ptaki, owady i wiele innych. Ogród zoologiczny jest świetnym miejscem do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu jak i skarbnicą wiedzy przyrodniczej całego świata. To był dzień pełen wrażeń i nowych doświadczeń na koniec, którego nie brakowało uśmiechów na twarzach dzieci!

Opracowała: A. Dąbrowska

 

Pasek narzędzi ułatwień dostępu