Uroczystość zakończenia roku szkolnego

„Morze, góry, las i rzeka;

Wszystko to już na nas czeka.

Bo zaczęło się już lato

Jedźmy mamo, jedźmy tato”.

 

Piątek, 21 czerwca to dzień, na który czekali wszyscy uczniowie z utęsknieniem. Ostatni dzień roku szkolnego 2023/2024, to czas podsumowań, gratulacji i podziękowań.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego była wyjątkowym momentem dla uczniów klasy ósmej,  dla których nadeszła chwila rozstania z naszą szkołą, a z nią czas refleksji i wspomnień. Ósmoklasiści wyrazili swoją radość z faktu, iż mogli stanowić cząstkę naszej szkoły, że tutaj poznali wyjątkowych ludzi, którzy pokazali im właściwą drogę życia i nauczyli jak bezpiecznie pokonywać wyboje i nieoznakowane zakręty.  Uczniowie klasy ósmej, wspólnie z koleżankami i kolegami z klas siódmej i szóstej przygotowali program artystyczny, który pokazał nam jak ocalić ginący czas, jak przeżyć wszystko jeszcze raz.

Pan Dyrektor podziękował wszystkim uczniom za ciężką pracę i wręczył świadectwa ukończenia szkoły, świadectwa z wyróżnieniem, nagrody książkowe, nagrody Organu Prowadzącego, Listy Gratulacyjne rodzicom oraz wymienił uczniów, którzy zakwalifikowali się do nagrody Wójta Gminy Hrubieszów.

Podziękowania były skierowane także do rodziców, którzy na co dzień z wielkim oddaniem wspierają wszelkie inicjatywy szkolne. Wśród wyróżnionych znalazły się: p. Katarzyna Tysowecka, p. Ewelina Piszka i p. Ewa Wojtiuk.

Kolejny rok szkolny za nami. Chwilami było ciężko, chwilami zabawnie, kręte ścieżki prowadziły nas do tego dnia. Jednak mamy nadzieję, że każdy z uczniów pozytywnie wspomina minione miesiące.

„Na wakacje ruszać czas! Życzymy udanego wypoczynku, niezapomnianych wrażeń oraz słonecznych i bezpiecznych dni!

Naszym Absolwentom życzymy wszystkiego, co najlepsze! Aby dalsza nauka była źródłem satysfakcji i pierwszym krokiem do życiowych sukcesów.

 

Opracowała: Aneta Danilczuk

Pasek narzędzi ułatwień dostępu